Halloween v anglickém jazyce

Dne 30. října si žáci čtvrté a páté třídy užili strašidelné dvě hodiny anglického jazyka na téma Halloween. Většina žáků přišla v nápaditých maskách.
V první části programu se žáci dozvěděli fakta a zajímavosti o tomto velmi oblíbeném svátku. Pak utvořili skupinky a každá skupinka dostala vlastní pracovní sešit. Zahráli jsme si i bingo o ceny.
Poté následoval přesun do kulturního domu, kde na ně již čekaly připravené soutěžní úkoly a kvízy. Všichni nakonec uspěli a dostali sladkou odměnu. Na závěr nás čekalo tematické občerstvení se strašidelnou muzikou.
Věříme, že si žáci program užili, obohatili slovní zásobu anglického jazyka a zároveň děkujeme rodičům za pomoc s přípravou masek a občerstvení.

Mgr. Pavla Vodáková, Zita Matulová