Kroužek anglického jazyka

Rok utekl jako voda a s ním i pomalu končí náš kroužek anglického jazyka.
Děti se s jazykem seznamovaly pomocí her, písníček a pohybu. Během roku jsme se naučili spoustu nových slovíček (čísla, barvy, hračky, části těla, jídlo, pití, rodina a zvířata) a také několik anglických písníček a říkanek. Zdokonalovali jsme se ve výslovnosti, poslechu i porozumění. Děti bavily i hodiny, kdy jsme pracovali na interaktivní tabuli a hráli různé běhací hry po celé škole. Při výuce jsme používali pracovní listy, kartičky s obrázky a další didaktické pomůcky. Při učení slovíček z oblasti tématu Food and drink jsme měli i ochutnávací hodiny, které si všichni moc užili.
Jako odměnu za jejich práci jsme šli společně zakončit náš školní rok výbornou točenou zmrzlinou a vysvědčením se samými jedničkami. Cílem bylo, aby si děti k jazyku vytvořily kladný vztah a myslím, že se nám to povedlo.

Zita Matulová