Nové oddělení školní družiny

Milí rodiče,
chtěly bychom se s Vámi podělit o novinky, které se během prázdnin udály v naší škole a týkají se hlavně právě školní družiny.
Až do letošního roku se školní družina vždy během oběda dělila o prostor, který byl zároveň i jídelnou. Ovšem v tomto roce, a máme z toho velkou radost, bude jídelna opravdu jen jídelnou a jednotlivá oddělení naší školní družiny budou mít pro odpočinek, společné hry i aktivity svůj vlastní prostor v jednotlivých třídách.
Děti se v jedné ze tříd mohou radovat z krásného prostoru vybaveného novým nábytkem i kobercem.
V každé „družinové třídě“ je také nový telefon opatřený kamerovým systémem. Za to jsme my vychovatelky opravdu vděčné, protože věříme, že tohle řešení bude ku prospěchu komunikace mezi námi i rodiči.
Na děti čekají některé nové hry a čisté stavebnice, které prošly kompletní očistou.
A tak se v novém školním roce 2023/2024 těšíme na děti, na nové možnosti, které máme a na spolupráci s Vámi rodiči.

vychovatelky školní družiny