Pěvecké vystoupení žáků na festivalu Rakfest

Ještě nezačal nový školní rok a naši žáci již vystupovali se známým zpěvákem Petrem Bendem na říčanském festivalu Rakfest.
Tato hudební akce se pro nás stala významnou příležitostí, kdy můžeme předvést talent a píli žáků široké veřejnosti. Již od dubna jsme se naplno věnovali nacvičování vybraných písní, ve kterých jsme kladli důraz na zpěv zvolených melodických linek hlasů.
Žákům jsme pomáhali nejen s technikou zpěvu, ale také je motivovali a podporovali v rozvoji jejich talentu. Každá zkouška byla příležitostí k posílení spolupráce, naslouchání jeden druhému a také dodržování vzájemného respektu.
Na festivalu Rakfest žáci předvedli skvělý výkon, který byl výsledkem jejich tvrdé práce, snahy a chuti zpívat. Jejich energické vystoupení bylo oceněno bouřlivým potleskem a povzbudivými reakcemi publika. Jsme velmi hrdí na to, jak skvěle reprezentovali naši školu a těšíme se na další hudební zážitky, které společně zažijeme.

Chtěl bych poděkovat paní učitelce Křížové za hudební spolupráci a pomoc, dále všem, kteří nás podporovali a hlavně našim úžasným žákům za jejich snahu a odhodlání!

→ odkaz na Videogalerii