Velikonoční dílničky a jarmark v rámci otevřených dveří

V rámci dne otevřených dveří na naší škole v pátek 31. 3. zavládla pravá velikonoční nálada. V pracovních činnostech a výtvarných výchovách paní učitelky s žáky vyráběli barevné věnečky, ozdoby, dárkové tašky, kuchařky a další velikonoční dekorace z papíru, textilu a proutí. Výtvory žáků byly poté na jarmarku prodávány rodičům a dalším návštěvníkům.
Na stanovištích dílniček si rodiče s dětmi mohli vyzkoušet tvoření různých obrazců z dřevěných korálků, výrobu jarních motýlů a kytek z pedigu, malovat sádrová vajíčka, koupit domácí perníčky nebo vytvořit velikonoční záložky do knihy. Počet stanovišť byl také doplněn zásluhou paní Stanislavy Volavé, Terezy Roučkové a Petry Novákové.
Nebyla opomenuta ani tradice v pletení velikonočních pomlázek a práce s ní spojená, které se ujali pánové Jan Studený, Gustav Zlatý a David Des.

Touto cestou bych chtěl moc poděkovat žákům, paním učitelkám, asistentkám pedagoga a všem, kteří se podíleli na tom, abychom společně na škole zažili opět jedno příjemné odpoledne.